Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision E24-40 64BAMAT1EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 343.4 mm |
| Wysokość | 325.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 498.4 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Waga z podstawą | 4.5 kg |
| Waga | 2.9 kg |
| Certyfikaty | Energy Star, EPEAT, RoHS, TCO, TUV |
| Pobór mocy | 11 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Kod dostawcy | 64BAMAT1EU |
| EAN | 0198156755582 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision E24-40 64BAMAT1EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











