Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
27-calowy panel IPS 99% pokrycia przestrzeni barw sRGB, kontrast 1500:1 Częstotliwość odświeżania 100 Hz (z możliwością ręcznej regulacji do 48 Hz) Wszechstronne złącza: VGA, HDMI i DisplayPort (DP) oraz wbudowane głośniki 2 × 2 W Sprzętowy filtr Low Blue Light oraz technologia Flicker Free ograniczająca migotanie ekranu Ergonomiczna podstawa z funkcjami podnoszenia, pochylenia, obrotu i pivot (LTPS) Zużycie energii: zobacz.
towar niedostępny
Opis
- 27-calowy panel IPS
- 99% pokrycia przestrzeni barw sRGB, kontrast 1500:1
- Częstotliwość odświeżania 100 Hz (z możliwością ręcznej regulacji do 48 Hz)
- Wszechstronne złącza: VGA, HDMI i DisplayPort (DP) oraz wbudowane głośniki 2 × 2 W
- Sprzętowy filtr Low Blue Light oraz technologia Flicker Free ograniczająca migotanie ekranu
- Ergonomiczna podstawa z funkcjami podnoszenia, pochylenia, obrotu i pivot (LTPS)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | W-LED |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 s |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Wysokość z podstawą | 383.5 mm |
| Wysokość | 366.4 mm |
| Wysokość (maks.) | 538.5 mm |
| Szerokość | 613.1 mm |
| Głębokość | 40.4 mm |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |
| Waga | 4 kg |
| Certyfikaty | EPEAT, RoHS, TCO, Energy Star |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 34 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | 64BCMAT4EU |
| EAN | 0198157546882 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27-40 WLED LCD 64BCMAT4EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











