Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision T27hv-30 WLED LCD 63D6UAT3EU
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ThinkVision T27hv-30
Szukasz monitora, który zapewnia absolutnie czysty dźwięk i oszałamiający obraz?
Monitor ThinkVision T27hv-30 może być rozwiązaniem dla Ciebie! Funkcja VoIP sprawia, że zdalna współpraca na tym monitorze jest dziecinnie prosta.
Rozdzielczość QHD monitora umożliwia przeglądanie wszystkich dokumentów w niezrównanej wyrazistości!
Podczas gdy dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W i funkcja VoIP zapewniają wyraźne słyszenie współpracowników podczas spotkań, dwa mikrofony z redukcją szumów zapewniają równie wyraźną jakość dźwięku!
Port DP Out umożliwia połączenie dodatkowego monitora, podwajając dostępny rozmiar ekranu!
Funkcja rozpoznawania twarzy Windows Hello w monitorze ThinkVision T27hv-30 sprawia, że logowanie się do pracy jest proste, a aparat 5 MP gwarantuje, że zawsze będziesz wyglądać ostro i krystalicznie wyraźnie.
Najważniejsze funkcje:
- 27-calowy panel IPS QHD z naturalnym niskim poziomem niebieskiego światła
- Kamera 5 MP IR+RGB z funkcją rozpoznawania twarzy Windows Hello
- Zintegrowane głośniki 2x5W
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 204.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 429.5 mm |
| Wysokość | 404.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 584.6 mm |
| Szerokość | 613.8 mm |
| Głębokość | 53.9 mm |
| Waga z podstawą | 7.9 kg |
| Waga | 5.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor z podstawą Kabel zasilający (1,8 m) Kabel USB typu C do typu C (1,8 m) Przewodnik szybkiej konfiguracji |
| Certyfikaty | Energy Star, Eyesafe Display, RoHS, TCO, TUV |
| Pobór mocy | 168.5 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 63D6UAT3EU |
| EAN | 0196801781870 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision T27hv-30 WLED LCD 63D6UAT3EU |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











