Lenovo Monitor ThinkVision 23.8 cala E24q-30 63ECGAT2EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.206 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 497.2 mm |
| Czas reakcji MPRT | 4 ms |
| Wysokość | 322 mm |
| Wysokość (maks.) | 342.2 mm |
| Szerokość | 539.4 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Waga z podstawą | 4.7 kg |
| Waga | 3.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Certyfikaty | TCO, RoHS, Energy Star, TUV |
| Pobór mocy | 16 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 63ECGAT2EU |
| EAN | 0197528712758 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision 23.8 cala E24q-30 63ECGAT2EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











