Lenovo Monitor ThinkVision E27Q-40 27 cali 64BDGAT4EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Monitor IPS QHD ThinkVision o przekątnej 27" i częstotliwości odświeżania 100 Hz oferuje lepszą jakość obrazu i bardzo dokładne odwzorowanie kolorów pod każdym kątem widzenia, jednocześnie redukując migotanie, co zapewnia wyjątkowo komfortowe oglądanie.
towar niedostępny
Opis
Monitor Lenovo ThinkVision E27Q-40 - stworzony z myślą o maksymalnej produktywności! Szczegółowy i bogaty obraz widoczny pod każdym kątem: ciesz się płynnym, wyraźnym i pozbawionym zniekształceń obrazem. Monitor IPS QHD ThinkVision o przekątnej 27" i częstotliwości odświeżania 100 Hz oferuje lepszą jakość obrazu i bardzo dokładne odwzorowanie kolorów pod każdym kątem widzenia, jednocześnie redukując migotanie, co zapewnia wyjątkowo komfortowe oglądanie. Doskonała łączność i jakość dźwięku: porty HDMI i DP ułatwiają podłączanie urządzeń. Dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 2 W monitor umożliwia wygodną konfigurację typu wszystko w jednym, która upraszcza Twoje potrzeby w zakresie dźwięku. Inteligentna ergonomia i zarządzanie okablowaniem: wszechstronne podstawy oferują pełen zakres regulacji - podnoszenie, nachylanie i obracanie - co pozwala uzyskać idealną pozycję ekranu do każdego zadania. Utrzymuj porządek na biurku dzięki ulepszonemu systemowi zarządzaniu kablami zintegrowanemu z podstawą.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Wysokość z podstawą | 383.5 mm |
| Wysokość | 366.4 mm |
| Wysokość (maks.) | 538.5 mm |
| Szerokość | 613.1 mm |
| Głębokość | 40.4 mm |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |
| Waga | 4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Certyfikaty | EPEAT, TUV, Energy Star |
| Pobór mocy | 19.7 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 64BDGAT4EU |
| EAN | 0198157471900 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision E27Q-40 27 cali 64BDGAT4EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











