Lenovo Monitor ThinkVision P24QD-40 24 cale 64B1GAT1EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Dopasuj ekran do swojej pracy dzięki zmiennej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dynamicznie dostosowuje się on do wyświetlanych na nim treści, zapewniając płynniejszy efekt w przypadku szybko poruszających się obrazów lub zmniejszoną częstotliwość w celu oszczędzania energii podczas oglądania nieruchomych grafik.
towar niedostępny
Opis
Dopasuj ekran do swojej pracy dzięki zmiennej częstotliwości odświeżania 48120 Hz. Dynamicznie dostosowuje się on do wyświetlanych na nim treści, zapewniając płynniejszy efekt w przypadku szybko poruszających się obrazów lub zmniejszoną częstotliwość w celu oszczędzania energii podczas oglądania nieruchomych grafik. Powiększ każdy szczegół dzięki ekranowi QHD o przekątnej 23,8" monitora ThinkVision P24QD-40. Zasilaj swoje urządzenia na pełnych obrotach dzięki zasilaczowi PD 3.1 o mocy 140 W. Połącz łańcuchowo maksymalnie cztery monitory ThinkVision P24QD-40, aby zapewnić bezproblemową współpracę i bardziej produktywną wielozadaniowość. Zarządzaj zasobami monitora i kontroluj je za pomocą Lenovo Display Fleet Manager (LDFM). To innowacyjne oprogramowanie zapewnia menedżerom IT solidne narzędzia do usprawnionego zarządzania zasobami, wydajnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego i scentralizowanej kontroli ustawień.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 1 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2058 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 2 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Wysokość z podstawą | 350.8 mm |
| Wysokość | 315.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 505.8 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 45.3 mm |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |
| Waga | 3.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel DP Kabel USB-C to USB-C Gen 2 Kabel USB-B to USB-A Gen 1 |
| Certyfikaty | TUV, Energy Star, EPEAT, TCO |
| Pobór mocy | 16.5 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | 64B1GAT1EU |
| EAN | 0198156544872 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision P24QD-40 24 cale 64B1GAT1EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











