Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.1815 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x Thunderbolt 4, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 392.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 218 mm |
| Wysokość z podstawą | 439.5 mm |
| Wysokość | 413.2 mm |
| Wysokość (maks.) | 594.5 mm |
| Szerokość | 714.3 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Waga z podstawą | 8.1 kg |
| Waga | 5.2 kg |
| Certyfikaty | EPEAT, TCO, RoHS, Energy Star |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 23 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 64A8XAT2EU |
| EAN | 0199274963675 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










