Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Głębokość z podstawą | 180 mm |
| Wysokość z podstawą | 402.9 mm |
| Wysokość | 325.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 402.9 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Waga z podstawą | 3 kg |
| Waga | 2.7 kg |
| Certyfikaty | EPEAT, Energy Star, RoHS |
| Pobór mocy | 16 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 64B5KAT1EU |
| EAN | 0198156628701 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











