Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ThinkVision T27QD-4v Monitor 27-calowy wyświetlacz QHD z panelem IPS 99% przestrzeni barw sRGB i 99% BT.709 oraz zmienna częstotliwość odświeżania 48120 Hz Certyfikowany dla Microsoft Teams system VoIP z wbudowaną kamerą i głośnikami Obsługa Windows Hello dla szybkiego logowania Inteligentne czujniki i funkcje AI (automatyczne kadrowanie twarzy, wykrywanie wielu osób, inteligentna kontrola głośności) Rozwiązanie dokujące z obsługą jednego kabla i zasilaniem do 100 W Zużycie energii: zobacz.
towar niedostępny
Opis
ThinkVision T27QD-4v Monitor
- 27-calowy wyświetlacz QHD z panelem IPS
- 99% przestrzeni barw sRGB i 99% BT.709 oraz zmienna częstotliwość odświeżania 48120 Hz
- Certyfikowany dla Microsoft Teams system VoIP z wbudowaną kamerą i głośnikami
- Obsługa Windows Hello dla szybkiego logowania
- Inteligentne czujniki i funkcje AI (automatyczne kadrowanie twarzy, wykrywanie wielu osób, inteligentna kontrola głośności)
- Rozwiązanie dokujące z obsługą jednego kabla i zasilaniem do 100 W
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak, 5,0 MPix |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 3 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 200 mm |
| Wysokość z podstawą | 429.2 mm |
| Wysokość | 404.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 584.2 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Waga z podstawą | 7.2 kg |
| Waga | 5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor z podstawą Kabel DP 1.4 (1,8 m) Kabel USB-C do USB-C Gen 1 (1,8 m) Kabel zasilający (1,8 m) Szybki przewodnik konfiguracji |
| Certyfikaty | TUV, Energy Star, EPEAT Gold, Eyesafe Display, RoHS, TCO, TCO Edge |
| Pobór mocy | 173 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 64B8UAT1EU |
| EAN | 0198157434455 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











