Lenovo Monitor ThinkVision s27-4e 27 cali 64BEKAT1EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Monitor Lenovo ThinkVision S27-4e - odkryj nowe szczyty produktywności. Żywy i bogaty w kolory obraz: pracuj wydajniej dzięki ostrym i wyraźnym obrazom na monitorze FHD o przekątnej 27".
towar niedostępny
Opis
Monitor Lenovo ThinkVision S27-4e - odkryj nowe szczyty produktywności. Żywy i bogaty w kolory obraz: pracuj wydajniej dzięki ostrym i wyraźnym obrazom na monitorze FHD o przekątnej 27". Ciesz się płynnością dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 100 Hz, którą można ręcznie ustawić na 48 Hz, aby jeszcze lepiej dopasować ją do swojego przepływu pracy. Bezproblemowa i intuicyjna łączność: z łatwością podłączaj dowolne urządzenia peryferyjne. Zapewnij sobie łączność i kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami dzięki portom VGA i HDMI, zwiększając wydajność pracy. Przyjazny dla środowiska: wybierz ekologiczny monitor, który ogranicza wpływ na środowisko dzięki nadającemu się do recyklingu opakowaniu oraz spełnia główne międzynarodowe normy dotyczące efektywności energetycznej, co potwierdzają certyfikaty ENERGY STAR 8.0 i EPEAT Gold.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 210 mm |
| Wysokość z podstawą | 443.5 mm |
| Wysokość | 366.5 mm |
| Szerokość | 611.9 mm |
| Głębokość | 44.4 mm |
| Waga z podstawą | 4.1 kg |
| Waga | 3.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Certyfikaty | EPEAT, Energy Star, TUV |
| Pobór mocy | 17.3 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | 64BEKAT1EU |
| EAN | 0198157472259 |
| Pełna nazwa | Lenovo Monitor ThinkVision s27-4e 27 cali 64BEKAT1EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











