Lenovo Mysz bezprzewodowa Go USB-C 4Y51C21216
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa mysz Lenovo Go USB-C
Zaprojektowana, aby uzupełnić styl życia użytkowników ultrabooków, mysz Lenovo Go USB-C Wireless Mouse została stworzona z myślą o doskonałej przenośności i wygodzie. Dzięki niebieskiemu czujnikowi optycznemu, który działa na większości powierzchni i złączu USB-C, jest gotowy do pracy w dynamicznym miejscu pracy. Bardzo długa żywotność baterii i programowalny przycisk narzędziowy zapewniają, że jest on zdolny do każdego zadania i gotowy do użycia w każdej chwili.
Smartfind - Service & Accessories
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Zasilanie | USB 5V |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Kolor | Szary |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Wymiary | 101 x 59 x 34 mm |
| Przeznaczenie | Notebook, Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 71 g |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący USB-A do USB-C (0,5 m) |
| Pozostałe parametry | 1.52 godziny do pełnego naładowania 15-minutowe ładowanie może wystarczyć na tydzień pracy (zależy od intensywności użytkowania) Żywotność przycisku do 3 milionów kliknięć |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4Y51C21216 |
| EAN | 0195477678842 |
| Pełna nazwa | Lenovo Mysz bezprzewodowa Go USB-C 4Y51C21216 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











