Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Mode Pro Plus 6050 4Y51S61876
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowana z myĹlÄ o profesjonalnych uĹźytkownikach, ktĂłrzy chcÄ dziaĹaÄ skuteczniej i efektywniej, cicha mysz oferuje ergonomicznÄ wygodÄ do stosowania przez caĹy dzieĹ, z przyjaznÄ dla skĂłry powierzchniÄ i miÄkkim chwytem. Mysz ma wysokÄ precyzjÄ klikniÄcia, trzystopniowe ustawienie DPI i do 4000, co czyni jÄ idealnÄ do Ĺledzenia najmniejszych szczegĂłĹĂłw. Wiele przyciskĂłw programowalnych, dynamiczne koĹo 4-kierunkowe, ktĂłre dostosowuje siÄ do Twojej prÄdkoĹci, uĹatwia wykonywanie zadaĹ z ĹatwoĹciÄ i profesjonalnÄ precyzjÄ, a takĹźe bezproblemowo ĹÄczy siÄ z maksymalnie trzema urzÄdzeniami za pomocÄ Bluetooth i 2.4GHz.
- Niezawodny odbiornik USB Lenovo Pro Unified 2.4GHz, podwĂłjny Bluetooth 5.3;
- 95% materiaĹĂłw z recyklingu pochodzÄcego od konsumentĂłw, w tym 20% odzyskanego z wĹasnych produktĂłw Lenovo;
- PeĹnowymiarowa myszka ambidekstralna oferujÄca ciche przyciski;
- Wygodna do caĹodniowego uĹźytkowania z przemyĹlanym ergonomicznie ksztaĹtem;
- Zaprojektowana z przyjaznÄ dla skĂłry powierzchniÄ i miÄkkim materiaĹem bocznym;
- 6 przyciskĂłw myszki: lewy/prawy klik, wstecz/naprzĂłd, kĂłĹko do przewijania z klikniÄciem w Ĺrodkowej pozycji, DPI;
- KĂłĹko do przewijania w 4 kierunkach dla maksymalnej kontroli (gĂłra/dĂłĹ/lewo/prawo);
- Programowalne przyciski, dynamiczne kĂłĹko, ktĂłre dobrze dopasowuje siÄ do twojej prÄdkoĹci;
- Wysoka precyzja klikniÄcia, DPI do 4000, 3-poziomowe ustawienie DPI;
- NarzÄdzie do personalizacji oprogramowania: MenedĹźer akcesoriĂłw i wyĹwietlaczy Lenovo;
- Do 36 miesiÄcy Ĺźycia baterii (moĹźe siÄ róşniÄ w zaleĹźnoĹci od uĹźytkowania);
- Ciesz siÄ caĹkowitym spokojem dziÄki 3-letniej gwarancji.
Specyfikacja techniczna
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | PraworÄczny |
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| PodĹwietlenie | Nie |
| RozdzielczoĹÄ (maks.) | 4000 dpi |
| RozdzielczoĹÄ (min.) | 1600 dpi |
| Liczba przycisków | 10 |
| PoĹÄczenie | Bezprzewodowe |
| Wymiary | 113 x 36.4 x 61.2 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Waga | 63.5 g |
| Akcesoria w zestawie | Mysz x 1 Nadajnik x 1 Bateria AA x 1 Dokument gwarancji i informacji o produkcie x 3 |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4Y51S61876 |
| EAN | 0195892125525 |
| Pełna nazwa | Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Mode Pro Plus 6050 4Y51S61876 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











