Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 (Luna Grey) 4Y51S61878
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowana z myĹlÄ o profesjonalnych uĹźytkownikach, ktĂłrzy chcÄ pracowaÄ skuteczniej i wydajniej, cicha mysz oferuje ergonomicznÄ wygodÄ do caĹodziennego uĹźytkowania dziÄki przyjaznej dla skĂłry powierzchni i miÄkkiemu uchwytowi. Mysz charakteryzuje siÄ precyzyjnym klikniÄciem, 3-poziomowym ustawieniem DPI (do 4000), co czyni jÄ idealnym narzÄdziem do Ĺledzenia nawet najmniejszych szczegĂłĹĂłw. Wiele programowalnych przyciskĂłw oraz czterokierunkowe, dynamiczne kĂłĹko przewijania, ktĂłre dopasowuje siÄ do Twojego tempa pracy, pomagajÄ z ĹatwoĹciÄ realizowaÄ zadania z profesjonalnÄ precyzjÄ. UrzÄdzenie ĹÄczy siÄ jednoczeĹnie z maksymalnie 3 urzÄdzeniami przez Bluetooth i 2,4 GHz.
Specyfikacja techniczna
| Zasilanie | USB 5V, Baterie/akumulatory AA |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Sensor | Optyczny |
| Kolor | Szary |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| PoĹÄczenie | Bezprzewodowe |
| PodĹwietlenie | Nie |
| RozdzielczoĹÄ (maks.) | 4000 dpi |
| RozdzielczoĹÄ (min.) | 1600 dpi |
| Liczba przycisków | 10 |
| Wymiary | 125.5 x 67 x 50 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Waga | 132 g |
| Akcesoria w zestawie | Odbiornik USB (dongle) Ă 1 Bateria AA Ă 1 Dokumenty gwarancyjne i informacyjne o produkcie Ă 3 Â Â |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4Y51S61878 |
| EAN | 0195892125563 |
| Pełna nazwa | Lenovo Mysz bezprzewodowa Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 (Luna Grey) 4Y51S61878 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











