Lenovo Mysz biometryczna USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 4Y51S24029
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lenovo Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3
Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 to prosta mysz oferująca wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Dzięki zintegrowanemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych zapewnia bezpieczne uwierzytelnianie za pomocą jednego dotknięcia palcem. Mysz posiada rozdzielczość 2000 DPI oraz sensor optyczny zapewniający precyzyjne śledzenie ruchu, a także oburęczną konstrukcję, oferującą płynniejszą kontrolę i ergonomię.
- Chroń swoje bezpieczeństwo: wysokowydajny, bezobsługowy sensor linii papilarnych (RTS5816) umożliwia szybkie, łatwe i dokładne uwierzytelnianie.
- Obsługa Windows Hello.
- 2000 DPI: wysoka precyzja dzięki optycznemu sensorowi śledzenia ruchu.
- Pełnowymiarowa ergonomiczna mysz o konstrukcji dla osób lewo- i praworęcznych.
- 3 przyciski kliknięcia (lewy przycisk, prawy przycisk, kliknięcie rolki).
- 2 kierunki przewijania (w górę i w dół).
- 3 lata gwarancji.
- Zgodna z Twoją filozofią środowiskową: 20% materiałów w obiegu zamkniętym + 75% PCC.
Specyfikacja techniczna
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 dpi |
| Wymiary | 113 x 64 x 34 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 113 g |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Plakat i karta gwarancyjna |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4Y51S24029 |
| EAN | 0195892122340 |
| Pełna nazwa | Lenovo Mysz biometryczna USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 4Y51S24029 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











