Lenovo Placak ThinkPad Essential Plus 16 Backpack (Eco) 4X41C12468
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | Wymiary wewnętrzne: 380.6 x 262 x 33.9 mm Wymiary zewnętrzne: 290 x 110 x 465 mm |
| Waga | 0.53 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 16" |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Lenovo Placak ThinkPad Essential Plus 16 Backpack (Eco) 4X41C12468 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











