Lenovo Słuchawki Audio EPOS 4Z21P90188
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zestaw słuchawkowy EPOS ADAPT 361 Bluetooth z urządzeniem dongle USB-C Seria ADAPT 300. Zestaw słuchawkowy Bluetooth typu Over-ear blokujący hałas i poprawiający koncentrację.
- Funkcja ANC redukuje hałas w tle i pomaga skoncentrować się w ruchliwych biurach lub w podróży
- Bezproblemowo przełączaj się między urządzeniami dzięki łączności wielopunktowej
- Przesyłaj strumieniowo muzykę z wysokiej jakości dźwiękiem stereo i słuchaj nawet przez 46 godzin
- Ciesz się eleganckim wyglądem i miękkimi, ergonomicznymi nausznikami
- Błyskawicznie uruchamiaj Microsoft Teams za pomocą dedykowanego przycisku
- Zaawansowane mikrofony, które optymalizują odbiór głosu
Specyfikacja techniczna
| Bluetooth | 5.0 |
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia internetowa, Muzyka, Telefonia komórkowa |
| Czułość | -16 dB |
| Technologie | Redukcja szumów, Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Funkcje bluetooth | Multipoint, A2DP (Transmisja stereo) |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22000 Hz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Waga | 227.5 g |
| Impedancja | 18 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Torba do przenoszenia Zestaw słuchawkowy Urządzenie dongle USB-C Kabel audio Kabel USB Poradnik bezpieczeństwa i karta zgodności |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4Z21P90188 |
| EAN | 5714708008101 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB, Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Słuchawki Audio EPOS 4Z21P90188 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











