Lenovo Słuchawki Audio EPOS 4Z21P90191
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zestaw słuchawkowy EPOS ADAPT 561 II Bluetooth z urządzeniem dongle USB-C Seria ADAPT 500. Zestaw słuchawkowy Bluetooth typu On-ear z dyskretnym wysięgnikiem.
- Wyposażony w nowy pałąk i bardziej miękkie nauszniki zapewniające komfort noszenia przez długi czas
- Uzyskaj wyraźne połączenia dzięki dwóm zaawansowanym mikrofonom i wysięgnikowi, które optymalizują odbiór głosu
- Skoncentruj się w dowolnym miejscu dzięki funkcji ANC, która redukuje hałas w tle
- Wygodnie noś go przez cały dzień za sprawą pałąka o niskim nacisku
- Bezproblemowo przełączaj się między urządzeniami dzięki łączności wielopunktowej
- Pozostań w kontakcie z otoczeniem dzięki technologii EPOS Voice
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Bluetooth | 5.0 |
| Przeznaczenie | Call center, Muzyka, Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa |
| Czułość | -24 dB |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia, Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Multipoint, A2DP (Transmisja stereo) |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 245 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Torba do przenoszenia Zestaw słuchawkowy Urządzenie dongle USB-C Kabel audio Kabel USB Poradnik bezpieczeństwa i karta zgodności |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4Z21P90191 |
| EAN | 5714708009740 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB, Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Słuchawki Audio EPOS 4Z21P90191 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











