Lenovo Słuchawki bezprzewodowe Dual-Mode ANC 6550 USB-A
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dla profesjonalistów pracujących w otwartych biurach lub hybrydowych zestaw słuchawkowy Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 - zestaw słuchawkowy z certyfikatem Microsoft Teams do otwartego biura - podnosi komunikację w miejscu pracy na nowy poziom. Gwarantuje stabilną wydajność połączeń i bezproblemową integrację z Microsoft Teams. Wyposażony w hybrydowe technologie ANC (aktywna redukcja szumów) i oparte na sztucznej inteligencji ENC (Environmental Noise Cancellation), skutecznie blokuje rozproszenie otoczenia - nawet w tętniącym życiem i hałaśliwym otoczeniu - zapewniając, że każde słowo podczas rozmów pozostaje krystalicznie czyste. Zaprojektowany do noszenia przez cały dzień i certyfikowany przez SGS, jego ergonomiczna konstrukcja, wysokiej jakości skóra ekologiczna i pianka z pamięcią kształtu zapewniają długotrwały komfort; tymczasem jego inteligentna podwójna łączność umożliwia płynne, natychmiastowe przełączanie między urządzeniami (takimi jak komputery i smartfony). Zestaw słuchawkowy, dostosowany do dynamicznych miejsc pracy, jest niezawodnym narzędziem, które pomaga profesjonalistom zachować koncentrację i zwiększyć produktywność.
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 h |
| Bluetooth | 5.3 |
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia internetowa |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo), AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe), HFP (Hands-Free Profile) |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności, Aktywna redukcja szumów (ANC), Ponowne wybieranie |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 165 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Odbiornik audio Bluetooth USB-A Kabel USB-C do USB-C Miękki pokrowiec |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4XD1S19777 |
| EAN | 0195892122241 |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Odbiornik USB |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Słuchawki bezprzewodowe Dual-Mode ANC 6550 USB-A |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











