Lenovo Słuchawki bezprzewodowe ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable 8550 4XD1T60925
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Certyfikowany przez Microsoft Teams do pracy w otwartych biurach, zestaw słuchawkowy ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 (Aura Edition) na nowo definiuje najlepszy w swojej klasie przenośny headset do pracy hybrydowej, oferując składaną, lekką konstrukcję, którą łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Adaptacyjna hybrydowa redukcja hałasu ANC oraz ENC wspierane przez AI skutecznie eliminują rozpraszacze, zapewniając krystalicznie czyste rozmowy i immersyjny dźwięk, co pozwala na lepsze skupienie. Technologia dźwięku od Bose dostarcza profesjonalnie dostrojone brzmienie zarówno do rozmów, jak i muzyki. Łącz się jednym dotknięciem lub przez odbiornik Bluetooth - praca w ruchu nigdy nie była tak płynna i wygodna.
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 51 h |
| Bluetooth | 5.3 |
| Przeznaczenie | Muzyka, Telefonia internetowa, Call center, Telefonia komórkowa |
| Czułość | 120 dB |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC), Wyciszenie mikrofonu, Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Ponowne wybieranie |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Waga | 153 g |
| Impedancja | 16 Ω |
| Akcesoria w zestawie | 1 × odbiornik audio Bluetooth USB-C 1 × kabel USB-C do USB-C 1 × etui premium |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4XD1T60925 |
| EAN | 0195892129882 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Odbiornik USB |
| Kolor | Szary |
| Pełna nazwa | Lenovo Słuchawki bezprzewodowe ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable 8550 4XD1T60925 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











