Lenovo Stacja dokująca ThinkPad USB4 5500(with 135W Adapter) 40BC0135EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowana z myślą o zwiększeniu codziennej wydajności, stacja dokująca Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 to nowoczesne rozwiązanie z naszej nowej serii stacji dokujących USB, oferujące inteligentniejszy sposób pracy. Dzięki nowemu narzędziu Lenovo Accessories Fleet Manager (LAFM) zasilanemu przez AWS, przeznaczonemu dla menedżerów IT, oraz przepustowości 40 Gb/s z łącznością USB4 do laptopa, stacja umożliwia rozszerzenie konfiguracji monitorów o wyższą rozdzielczość i częstotliwość odświeżania.
Specyfikacja techniczna
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C, 4 x USB 3.2 Gen 2 Type A |
| Wymiary | 31.5 x 80 x 218 mm |
| Waga | 472 g |
| Pasuje do | ThinkPad T14 Gen 5 (Intel) 21ML 21MM ThinkPad T14 Gen 6 (AMD) 21QJ 21QK ThinkPad T14s Gen 5 21LS 21LT ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) 21TB 21TC ThinkPad T16 Gen 3 21MN 21MQ ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) 21QN 21QQ ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 21KE 21KF ThinkPad X1 |
| Akcesoria w zestawie | 1 x stacja dokująca ThinkPad USB4 Smart Dock z wbudowanym 1-metrowym kablem USB4 1 x zasilacz o mocy 135 W 1 x przewód zasilający 1 x ulotka Lenovo Accessories Fleet Manager 1 x plakat z instrukcją instalacji 1 x plakat gwarancyjny |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 40BC0135EU |
| EAN | 0195892130499 |
| Pełna nazwa | Lenovo Stacja dokująca ThinkPad USB4 5500(with 135W Adapter) 40BC0135EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











