Lenovo ThinkPad L15 G4 21H7001PPB 15,6 FHD / Ryzen 7 PRO 7730U / 16GB / 512GB NVMe / AMD Radeon / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | Ryzen7 PRO 7730U | 16GB | 512GB | AMD Radeon | W11 Pro |
Opis

Laptop szybki i wydajny
Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 4, zaprojektowany z myślą o wydajności i produktywności, zapewnia prawdziwą moc w każdym miejscu. Dzięki procesorom mobilnym AMD Ryzen™ serii 7030 PRO i zintegrowanej karcie graficznej AMD Radeon™, a także dużej ilości pamięci masowej i operacyjnej, poradzi sobie z każdym zadaniem. Ponadto, pojemna bateria sprawia, że urządzenie może działać przez cały dzień.100% przenośny i elastyczny
Wybieraj spośród kilku wyświetlaczy o przekątnej 15,6 cala, w tym antyodblaskowego ekranu dotykowego FHD (1920 x 1080) z szerokim kątem widzenia, jasnością do 300 nitów i ogromnym zakresem kolorów. Oprócz wielu portów uzyskasz doskonałą czystość dźwięku dzięki Dolby Audio™ z głośnikami Harman®.Notebook gotowy do pracy zdalnej — lub na plażę
Panel IPS Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 w testowanej przez nas konfiguracji ma rozdzielczość Full HD, wygodne kąty widzenia i bardzo dobry współczynnik kontrastu. Jego podświetlenie nie migocze na żadnym poziomie jasności, co zasadniczo oznacza, że możesz go używać przez długi czas bez negatywnych skutków PWM. Oczywiście w samym jego centrum znajdziesz TrackPoint. Tradycyjnie działa w połączeniu z trzema przyciskami umieszczonymi nad touchpadem. Mówiąc o tym, jednostka z powierzchnią Mylar zapewnia płynny poślizg i dokładne śledzenie. Jednak nie podoba nam się, jak zachowuje się mechanizm klikania w górnej połowie touchpada.Prosty w użyciui bezpieczny
Chroniony od środka laptop ThinkPad L15 Gen 4 ma dodatkowe zabezpieczenia Microsoft 11 Secured-core PC służące do bezpieczniejszego rozruchu. Urządzenie ma rozwiązanie ThinkShield, w tym opcjonalną hybrydową kamerę FHD + na podczerwień (IR), która umożliwia logowanie za poośrednictwem twarzy, wbudowny w przycisk zasilania czytnik linii papilarnych zapewniający natychmiastowy dostęp. Dostępna jest również fizyczna przesłona kamery, która gwarantuje prywatność.

Sprawdza się każdego dnia, w każdych warunkach
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H amerykańskiego Departamentu Obrony, aby zapewnić równowagę między niezawodnością i trwałością każdego ThinkPada. Przetestowany pod kątem 12 rygorystycznych standardów i ponad 200 kontroli jakości , laptop biznesowy ThinkPad L15 4. generacji będzie działał nawet w najtrudniejszych warunkach, od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Jeśli chodzi o produktywność i łączność w podróży, laptop ThinkPad L15 Gen 4 nie ma sobie równych. Wiele portów, w tym USB-C i HDMI, umożliwia podłączenie do urządzeń i danych niezbędnych do pracy. Co więcej, opcjonalna łączność Wi-Fi 6E* i 4G LTE WWAN zapewniająca szybki dostęp do Internetu w dowolnym miejscu.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 PRO 7730U |
| Więcej informacji o procesorze | pamięć podręczna 16 MB, do 4,50 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | M.2 2242 PCIe Gen 3x4 slot, supports M.2 2242 SSD |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% |
| Kamera | kamera 1080p, IR z fizyczną przesłoną |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon™ Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x USB 3.2 Gen 1 | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) | 2x USB-C® 3.2 Gen 2 (data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) | 1x HDMI® | 1x combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16h (JEITA 2.0 @150nits) |
| Pojemność baterii (Wh) | 57 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium i ABS |
| Wymiary (cm) | 36.02 x 23.7 x 1.99 cm |
| Waga (kg) | 1,77 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, Zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.0, TPM 2.0, Trackpoint, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | EPEAT™ Gold Registered, ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 6, ErP Lot 26, TCO Certified 9.0, RoHS compliant, MIL-STD-810H military test passed, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad L15 G4 21H7001PPB 15,6 FHD / Ryzen 7 PRO 7730U / 16GB / 512GB NVMe / AMD Radeon / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










