Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 21KV0022PB 16'' 2560x1600 / Intel Core Ultra 7 165H / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB / W11 Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





RTX 4060
Opis

Najwyższa moc
Elegancka konstrukcja mobilnej stacji roboczej ThinkPad P1 Gen 7 pokazuje, co jest w środku: potężny system, który oferuje profesjonalną wydajność najnowszej platformy Intel vPro® z procesorami z serii Intel Core Ultra i obsługą grafiki, aż do procesora graficznego NVIDIA® RTX™ A3000 Ada. Połącz to z certyfikacją niezależnych dostawców oprogramowania wydawaną przez wiodących w branży dostawców oprogramowania, a Twoje aplikacje poradzą sobie z dużymi obciążeniami.Oszałamiająca wizualnie
Potężna, mobilna i zachwycająca wizualnie mobilna stacja robocza P1 Gen 7 to idealne połączenie formy i funkcji. Konstrukcja termiczna z ciekłego metalu poprawia wydajność chłodzenia, a opcjonalny splot z włókna węglowego wygląda oszałamiająco. To urządzenie jest przeznaczone do zabrania w świat.Spełnienie marzeń twórcy treści
ThinkPad P1 Gen 7 ma 16-calowy panel, wąską ramkę i proporcje 16:10 zwiększające powierzchnię ekranu. Zaprojektowano go z myślą o nowoczesnych użytkownikach. Dzięki wyświetlaczom o niskim niebieskim oświetleniu, Dolby Vision® i fabrycznej kalibracji kolorów X-Rite, które zapewniają wyraźny, wyraźny obraz, to urządzenie nie męczy wzroku.Zbudowany, aby wytrzymać najgorsze
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H amerykańskiego Departamentu Obrony, aby zapewnić równowagę między niezawodnością i trwałością naszych laptopów ThinkPad. Testujemy pod kątem 12 standardów i ponad 200 kontroli jakości, aby upewnić się, że działają w ekstremalnych warunkach. Testy te obejmują surowe zmienne, takie jak arktyczna dzicz i pustynne burze piaskowe, w tym temperatura, ciśnienie, wilgotność, wibracje i inne.

Laptop do projektowania
Oprogramowanie i aplikacje działają bez zarzutu na stacji roboczej P1 Gen 7, która może pochwalić się długą listą certyfikatów niezależnego dostawcy oprogramowania (ISV)*. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Adobe® , AutoCAD® , Maya® czy czymś innym, możesz być pewien, że wyeliminowaliśmy problemy ze zgodnością i potencjalne awarie, dzięki czemu będziesz cieszyć się doskonałą jakością wyników projektu bez żadnych zakłóceń.Moc, której potrzebujesz, maszyna, której potrzebujesz
16-calowa potęga z niskim niebieskim światłem i fabryczną kalibracją kolorów X-Rite zapewniającą dokładność kolorów, wybór karty graficznej NVIDIA® RTX ™ lub NVIDIA® GeForce RTX, opcje "podwozia" z włókna węglowego lub czarnego, niesamowita szybkość odświeżania do 165 Hz (opcjonalna matryca), pamięć DDR5 i mnóstwo pamięci SSD dla szybkiego działania systemu. Kompiluj kod szybciej i usprawnij rozwój aplikacji na stacji roboczej ThinkPad P1 Gen 7. Ten laptop, pierwszy w branży, jest wyposażony w pamięć LPCAMM2 wymienialną przez klienta, aby dostosować się do Twoich zmieniających się potrzeb.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 165H |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5x-7500 (LPCAMM2) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500 nitów, antyodblaskowy, 100% sRGB, 165 Hz, TÜV Low Blue Light |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 1x USB-A, 1x USB-C®, 2x Thunderbolt™ 4, 1x HDMI® 2.1, 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm), 1x czytnik kart SD Express 7.0, 1x Zamek zabezpieczający |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Pojemność baterii (Wh) | 90 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | aluminium |
| Wymiary (cm) | 35,44 × 24,12 × 1,70 cm |
| Waga (kg) | 1,82 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Zastosowane technologie | Intel vPro Enterprise, TPM 2.0, ThinkShutter - fizyczna przesłona kamery |
| Certyfikaty | EPEAT Gold | ENERGY STAR 8.0 | RoHS compliant | MIL-STD-810H | ISV |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 21KV0022PB 16'' 2560x1600 / Intel Core Ultra 7 165H / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB / W11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










