Lenovo ThinkPad P15 G2 20YQ0015PB 15,6'' FHD / i7-11800H / 16GB 3200MHz / 512GB SSD NVMe PCIe 4.0 / NVIDIA T1200 4GB GDDR6 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-11800H | 16GB | 512GB | T1200 | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2
Wydajne i nowoczesne, 15,6-calowe notebooki tworzone z myślą o projektowaniu i wydajnej pracy z oprogramowaniem typu CAD. Seria dedykowana, dla projektantów i grafików, potrzebujących wydajnych i niezawodnych narzędzi pracy. ThinkPad P15 Gen 2 oferuje profesjonalną grafikę z obsługą różnych rozwiązań graficznych NVIDIA® RTX™, w tym wysokowydajnego RTX A5000 z 16 GB wbudowanej pamięci VRAM zapewniającej szybki dostęp do danych graficznych. W połączeniu z procesorem Intel® Core™ i9 lub Intel® Xeon® do 11. generacji urządzenie to oferuję olbrzymią moc i możliwości.- Lekka i bardzo trwała obudowa wykonana z ABS'u i włókien węglowych
- Najnowsze procesory Intel
- Praca na baterii nawet do 11,5 godziny
- Opcjonalna matryca z podświetleniem 600 nitów i odwzorowaniem barw 100% Adobe® RGB
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-11800H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | Możliwość montażu do 3 x M.2 SSD (wsparcie dla RAID 0/1) |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA T1200 4GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) | 1x combo jack (3.5mm) | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (data transfer, Power Delivery 3.0 and DP 1.4) | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (data transfer, Power Delivery 3.0 and DP1.4a) | 1x SD card reader | 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji modemu 4G |
| Sieć LAN | 2,5 GbE |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11,5 h |
| Pojemność baterii (Wh) | 94 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 37,54 x 25,23 x 2,45-3,14 cm |
| Waga (kg) | 2.87 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Bateria 94Wh |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Dolby Atmos, WiFi 6, HDMI 2.0, Ethernet 2.5GbE, |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, RoHS compliant, obudowa spełniająca wymogi amerykańskiej armi - MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P15 G2 20YQ0015PB 15,6'' FHD / i7-11800H / 16GB 3200MHz / 512GB SSD NVMe PCIe 4.0 / NVIDIA T1200 4GB GDDR6 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










