Lenovo ThinkPad X13 G3 21BN00A0PB 13,3 1920x1200 Dotykowa / i7-1260P / 16GB DDR5 / 512GB SSD / Intel Iris Xe / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” | i7-1260P | 16GB | 512GB | Iris Xe | W11 Pro |
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
ThinkPad T14 Gen 3 został stworzony do działania w każdym miejscu. Wyposażony w procesor do Intel vPro® z Intel® Core™ i7 vPro® 12. generacji i ogromną ilość pamięci, błyskawicznie wykona każde zadanie. A dzięki wydajnej pamięci masowej nowej generacji i wariantom dedykowanych kart graficznych Intel® Iris® Xe i NVIDIA® GeForce RTX™, możesz wznieść swoją produktywność i kreatywność na nowy poziom, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.Moc do pracy w podróży
Dzięki technologii Intel vPro® z procesorami Intel® Core™ 12. generacji ThinkPad X13 Gen 3 umożliwia pracę z dowolnego miejsca. Ten laptop biznesowy z systemem Windows 11 Pro i zintegrowaną kartą graficzną do Intel® Iris® Xe poradzi sobie z każdym zadaniem. Jest również wystarczająco lekki i smukły, aby zabrać go wszędzie, gdzie chcesz. A dzięki akumulatorowi, który może działać przez cały dzień, możesz zostawić ładowarkę w domu.Laptop idealny do wideo-konferencji
Wydajny, wytrzymały 13,3-calowy laptop biznesowy z wysokowydajną technologią Intel® vPro® i opcjonalną kamerą do FHD + na podczerwień (IR), system głośników z obsługą Dolby Audio™ i Dolby Voice® dla lepszych połączeń onlineUtrzymaj kontakt, zabezpiecz dane
Laptop ThinkPad X13 Gen 3 zapewnia bezproblemową łączność i bezpieczeństwo danych. Jego opcje łączności obejmują WiFi 6E*, 5G i 4G WWAN** oraz porty USB-C Thunderbolt™ 4 i HDMI. Oprócz różnych funkcji sprzętowych, oprogramownie ThinkShield oferuje dodatkowe zabezpieczenia: Microsoft Secured-Core PC, czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania, czy opcjonalną przesłonę kamery internetowej zapewniającą poczucie prywatności.

Różnorodność wyboru
Laptop ThinkPad X13 Gen 3 ułatwia prowadzenie wirtualnych rozmów i spotkań. Urządzenie ma w standardzie ekran z wysokim współczynnikiem proporcji ekranu do obudowy wynoszącym 84%, skierowany w kierunku użytkownika system głośników z Dolby Audio™ i Dolby Voice® oraz dwa mikrofony dalekiego zasięgu. Dostępna jest również opcja hybrydowej kamery internetowej FHD + na podczerwień (IR) oraz 13,3" wyświetlacza WQXGA z certyfikatem Dolby Vision™ o niskim poziomie emisji światła niebieskiego, co pomaga zminimalizować zmęczenie oczu.Zaprojektowany pod kątem wytrzymałości
Przy projektowaniu laptopów ThinkPad, celem zapewnienia równowagi między niezawodnością i trwałością urządzeń, korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Laptopy testujemy pod kątem 12 standardów i ponad 200 testów kontroli jakości, aby upewnić się, że sprawdzą się w ekstremalnych warunkach.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1260P |
| Więcej informacji o procesorze | 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.1 / 4.7GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 18MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 4800MHz |
| Liczba banków pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% gamy kolorów NTSC |
| Kamera | kamera 1080p, IR z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 1x USB 3.2 Gen 1 • 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) • 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 2.0) • 1x HDMI®, up to 4K/60Hz • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E 160 MHz + Bluetooth 5.2 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15h |
| Pojemność baterii (Wh) | 54,7 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 30,58 x 21,75 x 1,81 cm |
| Waga (kg) | 1,29 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint |
| Certyfikaty | EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0, ErP Lot 3, TCO Certified 9.0, RoHS compliant, MIL-STD-810H military test passed |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad X13 G3 21BN00A0PB 13,3 1920x1200 Dotykowa / i7-1260P / 16GB DDR5 / 512GB SSD / Intel Iris Xe / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










