Lenovo ThinkPad X13 G5 2-in-1 21LW0018PB 13,3 1920x1200 / Intel Core Ultra 5 125U / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:




Opis

Lekki, aluminiowy laptop
ThinkPad X13 Gen 5 został stworzony do działania w każdym miejscu. Wyposażony w procesory Intel Core Ultra, nawet Intel® Core™ Ultra 7 155H i 64GB pamięci RAM LPDDR5-6400, błyskawicznie wykona każde zadanie. Dzięki wydajnej pamięci masowej nowej generacji i wydajnej karcie graficznej zintegrowanej w procesorze laptop ten idealnie sprawdza się podczas wszelkich zadań biznesowych. Niezależnie od tego czy pracujesz zdalnie, czy jesteś właśnie w podróży służbowej, możesz liczyć na swój lekki i wydajny laptop Lenovo ThinkPad X13 Gen 5.Moc do pracy w podróży
Dzięki technologii Intel vPro® z procesorami Intel, ThinkPad X13 Gen 5 umożliwia pracę z dowolnego miejsca. Ten laptop biznesowy z systemem Windows 11 Pro i zintegrowaną kartą graficzną do Intel® Arc® poradzi sobie z każdym zadaniem. Jest również wystarczająco lekki i smukły, aby zabrać go wszędzie, gdzie chcesz. A dzięki akumulatorowi, który może działać przez cały dzień, możesz zostawić ładowarkę w domu.Laptop do wideo-konferencji
Wydajny, wytrzymały 13,3-calowy laptop biznesowy z wysokowydajną technologią Intel® vPro® i opcjonalną kamerą do 5MP + na podczerwień (IR), system głośników z obsługą Dolby Audio™ i Dolby Voice® dla lepszych połączeń online.Utrzymaj kontakt, zabezpiecz dane
Laptop ThinkPad X13 Gen 5 zapewnia bezproblemową łączność i bezpieczeństwo danych. Jego opcje łączności obejmują WiFi 7*, 5G i 4G WWAN* oraz porty USB-C Thunderbolt™ 4 i HDMI. Oprócz różnych funkcji sprzętowych, oprogramownie ThinkShield oferuje dodatkowe zabezpieczenia: Microsoft Secured-Core PC, czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania, czy opcjonalną przesłonę kamery internetowej zapewniającą poczucie prywatności.

Ekran 100% sRGB
Laptop ThinkPad X13 Gen 5 ułatwia prowadzenie wirtualnych rozmów i spotkań. Urządzenie ma w standardzie ekran 13.3 cala o rozdzielczości 1920x1200 pikseli, skierowany w kierunku użytkownika system głośników z Dolby Audio™ i Dolby Voice® oraz dwa mikrofony dalekiego zasięgu. Dostępna jest również opcja wyświetlacza 13,3" z odwzorowaniem barw na poziomie 100% sRGB i z certyfikatem Eyesafe™ świadczącym o niskim poziomie emisji światła niebieskiego, co pomaga zminimalizować zmęczenie oczu.Zaprojektowany pod kątem wytrzymałości
Przy projektowaniu laptopów ThinkPad, celem zapewnienia równowagi między niezawodnością i trwałością urządzeń, korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Laptopy testujemy pod kątem 12 standardów i ponad 200 testów kontroli jakości, aby upewnić się, że sprawdzą się w ekstremalnych warunkach.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 125U |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 5 125U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.3GHz, 12MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 6400MHz |
| Liczba banków pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 13,3" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitów, antyodblaskowy, 100% sRGB, dotykowy, 10-punktowy multidotyk |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 1x USB 3.2 Gen 1 • 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) • 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 2.0) • 1x HDMI®, up to 4K/60Hz • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15.2h (MobileMark 25 @250nits) |
| Pojemność baterii (Wh) | 54,7 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | magnezowa (góra), magnezowa (dół) |
| Wymiary (cm) | 30,17 x 21,46 x 1,64 cm |
| Waga (kg) | 1,25 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Zintegrowany rysik Lenovo®, ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, Dolby Audio™ Premium, |
| Certyfikaty | EPEAT™ Gold Registered, ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 6/26, TCO Certified 9.0, RoHS compliant, Intel® Evo™ Platform, Eyesafe® Certified 2.0, MIL-STD-810H military test passed |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad X13 G5 2-in-1 21LW0018PB 13,3 1920x1200 / Intel Core Ultra 5 125U / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










