Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ002PPB / Intel® Core Ultra 7 265K / 64GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB / W11Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:


ADA 16GB
Opis

Stacja robocza ThinkStation P2
Stacja robocza Lenovo ThinkStation P2 Gen 2 Tower zapewnia wydajność wysokiej klasy stacji roboczej każdemu — od inżynierów po projektantów, analityków danych i studentów. Jest zoptymalizowana, aby oferować niezrównaną wydajność, aby z łatwością wykonywać zadania obliczeniowe na poziomie przedsiębiorstwa i intensywne. Ta stacja robocza klasy podstawowej jest idealnym sojusznikiem dla profesjonalistów pracujących z dużą ilością danych. Dzięki wyjątkowej niezawodności zapewnia nieprzerwany przepływ pracy i zapewnia najwyższą wydajność bez nadwyrężania budżetu.Komputer dla specjalistów
Jeśli jesteś projektantem, inżynierem lub studentem, stacja robocza ThinkStation P2 Tower Gen 2 to idealne rozwiązanie zapewniające wszechstronność, elastyczność i przełomową wydajność – bez kompromisów w zakresie mocy obliczeniowej. A dzięki aplikacjom z certyfikatem ISV możesz polegać na tej potężnej wydajności i mieć pewność, że Twoje aplikacje są dostrojone do bezproblemowego wykonywania najbardziej złożonych zadań.Spadek wydajności nie wchodzi w grę
Oprócz najnowszych, potężnych procesorów Intel Core Ultra, stacja ThinkStation P2 Tower jest wyposażona w opcjonalne dedykowane karty graficzne NVIDIA® RTX ™ Pro. Obsługuje również zasilacze o mocy do 750 W i sprawności 92%. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inżynierem CAD, projektantem produktu, nauczycielem lub uczniem STEM, masz najwyższą wydajność, której potrzebujesz, aby obsłużyć każdy przepływ pracy.Dla projektantów CAD i nie tylko
Stacja robocza ThinkStation P2 Tower jest wysoce adaptowalna do zmieniających się potrzeb użytkowników. Jest wyposażona w ultraszybką pamięć i rozszerzalną pamięć masową, co umożliwia szybki dostęp do danych i wykonywanie zadań — o każdej porze dnia. Wyposażona w certyfikowane przez ISV aplikacje, ta solidna maszyna zapewnia płynną pracę i niezawodność w przypadku najbardziej skomplikowanych zadań, zapewniając wysoką wydajność. Co więcej, wybierz system operacyjny oparty na systemie Microsoft Windows lub Linux, który najlepiej odpowiada Twojemu środowisku pracy i potrzebom oprogramowania.

Niezawodność i trwałość, na których możesz polegać
Gdy zobaczysz logo ThinkStation, możesz mieć pewność, że Twoja stacja robocza jest zarówno trwała, jak i niezawodna. Każda stacja Lenovo ThinkStation przechodzi ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić jej działanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach — od zamarzniętej Arktyki po gorące, zakurzone pustynie.Bezpieczeństwo danych
Stacja robocza ThinkStation P2 Tower jest chroniona przez ThinkShield – pakiet rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, które współpracują ze sobą w celu ochrony zarówno urządzenia, jak i danych. Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje dane, a różne programy uniemożliwiają dostęp do systemu BIOS, a nawet mają możliwość samonaprawienia się w przypadku uszkodzenia. Ponadto, system Windows zapewnia obsługę aktualizacji oprogramowania układowego i pomaga chronić urządzenie.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265K |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache, Intel® vPro® Enterprise with Intel AMT 16 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x RAID (SATA 6Gb/s) |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x RAID (NVMe) |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Czytnik kart | Tak |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | NVIDIA RTX 2000 ADA 16GB |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny 2,5" / 3,5" wspólny |
| Sloty PCIe 5.0 x16 | 1 (całkowity) / 0 (wolnych) x PCIe 5.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolnych) x PCIe 4.0 x16 |
| Sloty PCIe 3.0 x1 | 2 (całkowity) / 2 (wolnych) x PCIe 3.0 x1 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card (1x onboard M.2 PCIe® 5.0, 2x onboard M.2 PCIe® 4.0) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x | 8 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | Przód: 1x USB-C® (USB 20 Gbps), 2x USB-A (USB 3.2 Gen 1), 2x USB-A (USB 10 Gb/s), 1x gniazdo combo (3,5 mm), 1x mikrofon (3,5 mm) | Tył: 2x USB-A (USB 2.0), 2x USB-A (USB 5 Gb/s), 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x Parallel |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| Dodatkowe informacje na temat komunikacji | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Wymiary (cm) | 17,0 x 31,53 x 37,6 cm |
| Waga (kg) | 9,67 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 750 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm, miejsca na kłódkę |
| Inne cechy | TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Zastosowane technologie | Wbudowany Intel® RSTe SATA RAID, Intel® vPro® Enterprise z technologią Intel AMT 16 |
| Certyfikaty | Certyfikat ISV, (Optional) ENERGY STAR® 9.0 (Optional) EPEAT™ Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| W zestawie | Klawiatura USB Calliope, czarna, angielska (UE) + Mysz USB Calliope, czarna |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ002PPB / Intel® Core Ultra 7 265K / 64GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










