Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 Tiny 30K5000QPB / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / AI / 3YRS OS / W11Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:


Graphics
towar niedostępny
Opis

Stacja robocza ThinkStation P3
Najmniejsza stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Tiny jest wyposażona w procesor Intel® Core Ultra o skalowalnej architekturze hybrydowej z integralnością danych i wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń. Dodatkowo urządzenie może zostać wyposażone w opcjonalną profesjonalną kartę graficzną NVIDIA®, w tym gotową na wirtualną rzeczywistość NVIDIA® RTX A1000, mnóstwo ultraszybkiej pamięci DDR5 5600 MHz oraz maksymalnie trzy dyski M.2 NVMe PCIe.Komputer dla specjalistów
Jeśli jesteś projektantem, inżynierem lub studentem, stacja robocza ThinkStation P3 Tower to idealne rozwiązanie zapewniające wszechstronność, elastyczność i przełomową wydajność – bez kompromisów w zakresie mocy obliczeniowej. A dzięki aplikacjom z certyfikatem ISV możesz polegać na tej potężnej wydajności i mieć pewność, że Twoje aplikacje są dostrojone do bezproblemowego wykonywania najbardziej złożonych zadań.Spadek wydajności nie wchodzi w grę
Oprócz najnowszych, potężnych procesorów INTEL, stacja ThinkStation P3 Tiny jest wyposażona w opcjonalne dedykowane karty graficzne NVIDIA® RTX ™ Pro. Obsługuje również zasilacze o mocy do 330W i sprawności 90%. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inżynierem CAD, projektantem produktu, nauczycielem lub uczniem STEM, masz najwyższą wydajność, której potrzebujesz, aby obsłużyć każdy przepływ pracy.Urządzenia w pełni niezawodne
Stacje robocze thinkStation poddawane są rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Niezawodność i trwałość, na których możesz polegać
Gdy zobaczysz logo ThinkStation, możesz mieć pewność, że Twoja stacja robocza jest zarówno trwała, jak i niezawodna. Każda stacja Lenovo ThinkStation przechodzi ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić jej działanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach — od zamarzniętej Arktyki po gorące, zakurzone pustynie.Bezpieczeństwo danych
Stacja robocza ThinkStation P3 Tiny Gen 2 jest chroniona przez ThinkShield – pakiet rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, które współpracują ze sobą w celu ochrony zarówno urządzenia, jak i danych. Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje dane, a różne programy uniemożliwiają dostęp do systemu BIOS, a nawet mają możliwość samonaprawienia się w przypadku uszkodzenia. Ponadto, system Windows zapewnia obsługę aktualizacji oprogramowania układowego i pomaga chronić urządzenie.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265 |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x16 (niski profil) |
| Sloty PCIe 4.0 x4 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x4 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 (1x Gen 5 Performance SSD; 2x Gen 4 Performance SSD) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 1 |
| Port USB 3.x | 5 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini-PC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Wymiary (cm) | 17,9 x 18,29 x 3,7cm |
| Waga (kg) | 1.4 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 230 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm, miejsca na kłódkę, Czujnik otwarcia obudowy |
| Inne cechy | Intel® Q870 Chipset, TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Zastosowane technologie | Obudowa beznarzędziowa, AI-Ready Workstations, |
| Certyfikaty | Certyfikat ISV, ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| W zestawie | Klawiatura i myszka USB, Calliope |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 Tiny 30K5000QPB / Intel Core Ultra 7 265 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / Intel Graphics / AI / 3YRS OS / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











