Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 Tower 30HT005JPB / Intel Core Ultra 7 265K / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX 4000 Ada 20GB / AI / 3YRS OS / W11Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:


Ada 20GB
Opis

Stacja robocza ThinkStation P3
Stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Tower jest wyposażona w procesor Intel® Core™ 14. generacji o skalowalnej architekturze hybrydowej z integralnością danych i wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń. Dodatkowo urządzenie może zostać wyposażone w opcjonalną profesjonalną kartę graficzną NVIDIA®, w tym gotową na wirtualną rzeczywistość NVIDIA® RTX™ A5000 Ada Generation, mnóstwo ultraszybkiej pamięci DDR5 4800 MHz oraz maksymalnie trzy dyski M.2 NVMe PCIe Gen 4.Komputer dla specjalistów
Jeśli jesteś projektantem, inżynierem lub studentem, stacja robocza ThinkStation P3 Tower to idealne rozwiązanie zapewniające wszechstronność, elastyczność i przełomową wydajność – bez kompromisów w zakresie mocy obliczeniowej. A dzięki aplikacjom z certyfikatem ISV możesz polegać na tej potężnej wydajności i mieć pewność, że Twoje aplikacje są dostrojone do bezproblemowego wykonywania najbardziej złożonych zadań.Spadek wydajności nie wchodzi w grę
Oprócz najnowszych, potężnych procesorów INTEL, stacja ThinkStation P3 Tower jest wyposażona w opcjonalne dedykowane karty graficzne NVIDIA® RTX ™ Pro. Obsługuje również zasilacze o mocy do 1100 W i sprawności 92%. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inżynierem CAD, projektantem produktu, nauczycielem lub uczniem STEM, masz najwyższą wydajność, której potrzebujesz, aby obsłużyć każdy przepływ pracy.Urządzenia w pełni niezawodne
Stacje robocze thinkStation poddawane są rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Niezawodność i trwałość, na których możesz polegać
Gdy zobaczysz logo ThinkStation, możesz mieć pewność, że Twoja stacja robocza jest zarówno trwała, jak i niezawodna. Każda stacja Lenovo ThinkStation przechodzi ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić jej działanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach — od zamarzniętej Arktyki po gorące, zakurzone pustynie.Bezpieczeństwo danych
Stacja robocza ThinkStation P3 Tower jest chroniona przez ThinkShield – pakiet rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, które współpracują ze sobą w celu ochrony zarówno urządzenia, jak i danych. Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje dane, a różne programy uniemożliwiają dostęp do systemu BIOS, a nawet mają możliwość samonaprawienia się w przypadku uszkodzenia. Ponadto, system Windows zapewnia obsługę aktualizacji oprogramowania układowego i pomaga chronić urządzenie.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265K |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x RAID (SATA 6Gb/s) |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x RAID (NVMe) |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Czytnik kart | Tak |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | NVIDIA RTX 4000 ADA 20GB |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny 2,5" / 3,5" wspólny |
| Sloty PCIe 5.0 x16 | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x PCIe 5.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x16 | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x PCIe 4.0 x16 |
| Sloty PCIe 3.0 x1 | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 3.0 x1 (pełna wysokość, polowa długości) |
| Slot M.2 Card - 2280 | 4(całkowity) / 3 (wolna) x M.2 Card (1x M.2 PCIe® 5.0, 3x M.2 PCIe® 4.0) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 2 |
| Port USB 3.x | 6 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.4 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| Dodatkowe informacje na temat komunikacji | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 z przodu) | 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 z przodu) | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 z przodu) | 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) | 1 x mikrofon (1 z przodu) | 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 tylne) (jeden z elementów obsługuje SmartPower Wł.) | 1 x HDMI | 2 |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Wymiary (cm) | 18,0 x 37,0 x 41,5 cm |
| Waga (kg) | 14.38 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 750 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm, miejsca na kłódkę |
| Inne cechy | Intel® W880 Chipset, TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Zastosowane technologie | AI-Ready Workstations, |
| Certyfikaty | Certyfikat ISV, ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| W zestawie | Klawiatura i myszka USB, Calliope |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 Tower 30HT005JPB / Intel Core Ultra 7 265K / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / NVIDIA RTX 4000 Ada 20GB / AI / 3YRS OS / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










