Lenovo ThinkStation Slim 330W AC Adapter (Slim tip)-EU 4X21U34353
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilacz ThinkStation Slim 330W AC Adapter (Slim tip) to idealny zamiennik lub zapasowy zasilacz do Twojej stacji roboczej. Zapewnia szybkie i wydajne ładowanie. Dzięki temu niezawodnemu zasilaczowi nie musisz się już martwić o dostęp do energii.
Specyfikacja techniczna
| Moc zasilacza | 330 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 16.5 A |
| W opakowaniu | Zasilacz Przewód zasilający Plakat gwarancyjny Plakat z informacjami o zasilaniu |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Wymiary | 30 x 82 x 180 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 1034 g |
| Pasuje do | ThinkStation P3 Tiny Gen 2 30K5 30K6 ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 30J5 30J6 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tiny Gen 2 30K7 30K8 |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X21U34353 |
| EAN | 0195892134503 |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkStation Slim 330W AC Adapter (Slim tip)-EU 4X21U34353 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











