Lenovo Torba do laptopów ThinkPad 15.6 4X40Y95215
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Poruszanie się po mieście jest łatwe dzięki ThinkPad 15.6 "Essential Messenger. Noszony przez ramię w prawdziwym kurierskim stylu rowerowym, ten "Messenger" ma dużą pojemność i zapewnia porządek i łatwy dostęp do przedmiotów.
- Lepsza organizacja i mobilność - idealne do szkoły lub pracy
- Lekkie, ale trwałe wodoodporne materiały nylonowe
- Wąski, miękki uchwyt do noszenia u góry zapewnia szybki transport
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 28 x 40 x 6.4 cm |
| Waga | 0.82 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptopów o wymiarach: 37,5 x 26 x 3,9 cm |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Lenovo Torba do laptopów ThinkPad 15.6 4X40Y95215 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











