Lenovo Torba otwierana od góry Professional do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40Q26384
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lenovo ThinkPad Professional Top-load Case to nowe spojrzenie na tradycyjną teczkę dla nowoczesnego profesjonalisty. Jest pełnowymiarowa, lecz jednocześnie ma nowoczesną linię i umożliwia przenoszenie, ochronę i organizowanie wszystkich rzeczy niezbędnych w biznesie, przy czym wysokiej klasy materiały są odporne na codzienne użytkowanie.
Kieszeń na komputer mieści laptopy o przekątnych do 15,6, a do tego dostępna jest dodatkowa, watowana kieszeń na mniejsze urządzenie. Główna komora zawiera kieszeń na całą stację roboczą i kieszenie do przechowywania akcesoriów i innych drobnych elementów. Dodatkowa kieszeń do przechowywania na przednim panelu. Z tyłu znajduje się wygodny pasek do walizki na kółkach. Jeden wygodny uchwyt. Ograniczona, dożywotnia gwarancja.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 409.6 x 114.3 x 330.2 mm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliester • Poliuretan |
| Pełna nazwa | Lenovo Torba otwierana od góry Professional do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40Q26384 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











