Lenovo Zasilacz GaN Nano 65W Adapter 40AWGN65EU
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Adapter Lenovo GaN Nano 65W jest jednym z najmniejszych zasilaczy na rynku. Umożliwia szybkie ładowanie urządzeń USB-C do 65W. Z kablem o długości 1,8 m i regulowanymi napięciami wyjściowymi (5V/9V/15V/20V) użytkownicy mogą efektywnie ładować zarówno komputery, jak i urządzenia mobilne.
Specyfikacja techniczna
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Wtyczka | USB-C |
| W opakowaniu | Zasilacz Kabel Plakat gwarancyjny Plakat zasilania |
| Wymiary | 30 x 35 x 47 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 160 g |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 40AWGN65EU |
| EAN | 0195892115625 |
| Pełna nazwa | Lenovo Zasilacz GaN Nano 65W Adapter 40AWGN65EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











