Lenovo Zasilacz ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter -EU
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilacz ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter to nowy adapter GaN o smukłej i kompaktowej konstrukcji. Jest idealnym zamiennikiem lub zapasowym zasilaczem do Twojego komputera, oferującym doskonałą prędkość ładowania.
Najważniejsze cechy:
- Zasilacz sieciowy i przewód zasilający: 3-pinowy
- Moc zasilacza: 140 W
- Mniejszy rozmiar i waga dzięki technologii GaN
- Długość przewodu zasilającego: 1,0 m
- Kompatybilny ze stacjami roboczymi wyposażonymi w złącze zasilania USB-C
Specyfikacja techniczna
| Moc zasilacza | 140 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Wtyczka | USB-C |
| Napięcie wyjściowe | 28 V |
| Wymiary | 120 x 62.5 x 22 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Waga | 445 g |
| Pasuje do | 4X21U28814 ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter-US 4X21U28815 ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter-AR 4X21U28816 ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter-BR 4X21U28819 ThinkPad Mobile Workstat |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X21U28818 |
| EAN | 0195892134060 |
| Pełna nazwa | Lenovo Zasilacz ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter -EU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











