Lenovo Zasilacz podróżny 65 W USB-C 40AW0065WW
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Usprawnij swoje życie za pomocą zasilacza sieciowego USB-C o mocy 65 W. Zmieniając sposób podróżowania w interesach lub dla przyjemności, zasilacz sieciowy USB 65 C USB-C eliminuje potrzebę stosowania wielu ładowarek. Zasilaj swoje urządzenia USB-C w dowolnym momencie za pomocą 4 wymiennych wtyczek (USA, UE, AU, Wielka Brytania) dla gniazd 100240 V w hotelach, kawiarniach lub na lotniskach. Gdy skończysz, po prostu spakuj kompaktowy adapter do dołączonej torebki i możesz rozpocząć przygodę.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.7 A |
| Moc zasilacza | 65 W |
| W opakowaniu | 4 wymienne wtyczki (USA, UE, AU, Wielka Brytania) |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Wymiary | 30.0 x 59.7 x 42.5 mm |
| Waga | 117 g |
| Pozostałe parametry | Obsługuje kwalifikowane urządzenia Lenovo-ThinkPad USB-C, tablety lub urządzenia mobilne Długość/typ kabla: 1.8 m/USB-C |
| Pełna nazwa | Lenovo Zasilacz podróżny 65 W USB-C 40AW0065WW |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











