Lenovo Zestaw bezprzewodowy mysz i klawiatura Multi-Mode Pro Combo 6000-US Euro 4X31S04848
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stworzony z myślą o profesjonalistach zestaw klawiatury i myszy oferuje niezrównaną funkcjonalność, komfort i styl. Smukła, responsywna klawiatura zapewnia ciche pisanie, a standardowej wielkości, symetryczna mysz z cichym kliknięciem oferuje ergonomiczną wygodę i precyzyjną kontrolę. Zestaw umożliwia jednoczesne połączenie z maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.3 oraz 2,4 GHz, gwarantując niezawodność i zwiększoną produktywność na wszystkich urządzeniach.
Klawiatura
Mysz
Specyfikacja techniczna
| Zestaw z myszką | Tak |
| Kolor | Czarny, Czarny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz, USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe, Bezprzewodowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS, Android, Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary | 433.6 x 123.4 x 25.2 mm, 61 x 113 x 36.4 mm |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 415 g, 60 g |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4X31S04848 |
| EAN | 0195892125273 |
| Pełna nazwa | Lenovo Zestaw bezprzewodowy mysz i klawiatura Multi-Mode Pro Combo 6000-US Euro 4X31S04848 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











