Lenovo Zestaw słuchawkowy Wireless VoIP Teams 4XD1M80020
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Muzyka, Call center |
| Czułość | 109 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile), AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe), A2DP (Transmisja stereo) |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 140 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Lenovo USB-A Bluetooth Odbiornik audio Gen 2 Kabel USB-C na USB-C Futerał |
| Pozostałe parametry | Certyfikat Teams Open Office, optymalizacja pod kątem innych platform UC Bluetooth 5.3 z podwójnym połączeniem Odbiornik audio Bluetooth USB-A typu plug and play Technologia tłumienia szumów w trzech mikrofonach zapewnia najwyższą jakość połączeń Do 31 go |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4XD1M80020 |
| EAN | 0195892092568 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Odbiornik USB |
| Długość przewodu | 178.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Zestaw słuchawkowy Wireless VoIP Teams 4XD1M80020 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











