Lenovo Zestaw słuchawkowy przewodowy VoIP 5000 4XD1R88995
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przewodowy zestaw słuchawkowy Lenovo Wired VoIP Headset 5000 to profesjonalny, certyfikowany przez Microsoft Teams zestaw słuchawkowy, zaprojektowany z myślą o środowisku pracy. Wtyczka USB-C oraz dołączony adapter USB-A zapewniają kompatybilność typu plug-and-play z różnymi urządzeniami. Zestaw jest lekki, przenośny i wygodny do całodziennego użytkowania. Dzięki redukcji hałasu wspomaganej przez sztuczną inteligencję (AI) w oprogramowaniu LADM, słuchawki zapewniają doskonałą jakość dźwięku w hałaśliwym otoczeniu sprawiając, że zawsze będziesz wyraźnie słyszany.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa, Muzyka |
| Czułość | 116 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 144 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 4XD1R88995 |
| EAN | 0195892122333 |
| Złącza | Brak, 1 x USB |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Lenovo Zestaw słuchawkowy przewodowy VoIP 5000 4XD1R88995 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











