LogiLink Stelaż do monitora i klawiatury,13-27 cali max. 8kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stelaż do monitora i klawiatury 13-27 cali
Specyfikacja techniczna
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 mm |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 mm |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 360 ° |
| Pełna nazwa | LogiLink Stelaż do monitora i klawiatury,13-27 cali max. 8kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










