LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt ścienny do TV
Specyfikacja techniczna
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 mm |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 mm |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Ścienny |
| Pełna nazwa | LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










