Logitech H111 Zestaw słuchawkowy stereo 981-000593
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
H111 Zestaw słuchawkowy stereo 981-000593
Na komputerze, tablecie lub smartfonie
Zestaw słuchawkowy może być używany w prawie wszystkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki standardowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.
Mikrofon z funkcją niwelacji szumów
Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, że zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia.
Wygoda i możliwość obracania
Dstosuj lekki pałąk, aby zapewnić sobie pełny komfort. Mikrofon może być z łatwością używany zarówno po lewej, jak i po prawej stronie.
Pełny dźwięk stereo
Pełny dźwięk stereo umożliwia prowadzenie wyraźnych rozmów, a także sprawia, że ten zestaw słuchawkowy jest idealny do filmów, gier i muzyki.
Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony
Można go umieścić zarówno po lewej, jak i po prawej stronie, a nawet obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Ponadto umożliwia eliminację szumów tła, co oznacza krystaliczną jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.
Obsługa popularnych aplikacji do prowadzenia rozmów
Uzyskaj lepsze wrażenia podczas korzystania z programów Skype, Google Hangouts, Yahoo! Messenger i innych usług.
Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem. Zestaw słuchawkowy może być używany w prawie wszystkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki standardowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.
Elastyczny, obrotowy wysięgnik
Mikrofon można ustawić tak, aby jak najlepiej rejestrował głos, a także obrócić do góry,
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Czułość | 100 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 73.2 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Dokumentacja |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszej Mac OS X 10.5 lub nowszy Chrome OS Jądro Linux w wersji 2.6 lub nowszej iOS (iPhone, iPad i iPod) Android Jedno złącze 3,5 mm |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 981-000593 |
| EAN | 5099206057340 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Logitech H111 Zestaw słuchawkowy stereo 981-000593 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










