Logitech Klawiatura G413 SE czarna 920-010437
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Od sprężynujących przełączników mechanicznych do funkcji anti-ghostingu z możliwością wciśnięcia 6 klawiszy jednocześnie oraz nakładkami klawiszy z PBT pełnowymiarowa klawiatura G413 SE to parametry i trwałość, które pozwalają włączyć się do rywalizacji.
Poznaj G413 SE pełnowymiarową klawiaturę dla tych, którzy potrzebują sprzętu do gier z najwyższej półki. Funkcje klasy gamingowej, takie jak sprężynujące przełączniki mechaniczne, funkcja anti-ghostingu z możliwością wciśnięcia 6 klawiszy jednocześnie oraz odporne na zużycie nakładki z PBT sprawiają, że jest to niezawodnie trwały sprzęt stworzony do rywalizacji.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Wymiary | Długość: 435 mm Szerokość: 127 mm Wysokość: 36,3 mm |
| Waga | 780 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS • Windows 10 |
| Pełna nazwa | Logitech Klawiatura G413 SE czarna 920-010437 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










