Logitech Klawiatura MX Keys S + mysz + podkładka Combo Graphite US 920-011614
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZESTAW OPRACOWANY W TROSCE O ZAPEWNIENIE SZYBKOŚCI I PRECYZJI
Wzmocnij wydajność dzięki MX Keys S i MX Master 3S. Wygoda, stabilność i precyzja wspólnie pomagają opanować flow przez cały dzień.
DUET ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O OSIĄGNIĘCIU WYDAJNOŚCI I KOMFORTU
Klawiatura ma stabilną, niskoprofilową konstrukcję, a mysz została zaprojektowana tak, aby zapewnić lepszą postawę nadgarstka. Dołączona podpórka pod dłonie zachęca do naturalnej postawy dla całodziennego komfortu.
SZYBKIE, PŁYNNE PISANIE Z WYSOKĄ PRECYZJĄ
Pisz pewnie i szybko dzięki klawiszom z kulistymi wgłębieniami kształtem dopasowanymi do palców, co minimalizuje ryzyko pomyłki, a zwiększona stabilność klawiszy zmniejsza hałas.
PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY NA SEKUNDĘ
z kółkiem przewijania z technologią MagSpeed. Szybkość większa o 90% , a precyzja wyższa o 87% dzięki 2 trybom: przewijaniu skokowemu oraz ultraszybkiemu (w porównaniu ze standardową myszą Logitech).
JESZCZE BARDZIE INTELIGENTNE PODŚWIETLENIE
Podświetlane klawisze zapalają się w momencie zbliżenia rąk i automatycznie rozjaśniają się lub zanikają w zależności od otoczenia. Regulacja czasu utrzymywania się podświetlenia i jego jasności w Logi Options+.
AUTOMATYZACJA POWTARZALNYCH ZADAŃ
Smart Actions w aplikacji Logi Options+, ograniczają powtarzalne czynności poprzez automatyzację wielu zadań za pomocą jednego naciśnięcia.
PRACA NA WIELU KOMPUTERACH Z ZACHOWANIEM JEDNOŚCI PROCESU ROBOCZEGO
Sparuj MX Keys S Combo, aby pracować na wielu komputerach i pomiędzy różnymi systemami operacyjnymi i przenosić między nimi tekst, obrazy i pliki. Wystarczy skopiować na jednym urządzeniu i wkleić na drugim.
Klawiatura
Mysz
Specyfikacja techniczna
| Interfejs | Bluetooth, USB, USB, Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Połączenie | Bezprzewodowe, Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Kolor | Grafitowy, Grafitowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS, iPadOS, Windows 11, Mac OS, Windows 10, Linux |
| Wymiary | 131,63 x 430,2 x 20,5 mm, 124,9 x 84,3 x 51 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 810 g, 141 g |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura Mysz Podpórka pod nadgarstki Odbiornik USB Logi Bolt Kabel ładujący USB-A do USB-C Dokumentacja produktu |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 920-011614 |
| EAN | 5099206112445 |
| Pełna nazwa | Logitech Klawiatura MX Keys S + mysz + podkładka Combo Graphite US 920-011614 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










