Logitech Klawiatura i mysz MK470 Wireless Offwhite 920-009205
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
WŁASNĄ PRZESTRZEŃ
Uczyń każdą przestrzeń minimalistyczną, nowoczesną i cichą jak szept za pomocą MK470 Slim Wireless Combo - ultracienkiej, kompaktowej i nowatorskiej kombinacji klawiatury i myszy, idealnej do wydajnej pracy.
MINIMALISTA. NOWOCZESNY. SZCZUPŁY.
MK470 Slim Combo wyróżnia się prostotą. Smukły profil i minimalistyczny design przekształcają klawiaturę i mysz w wizualną deklarację zapewniającą czystą, elegancką konfigurację biurka.
WYDAJNOŚĆ OSZCZĘDZAJĄCA MIEJSCE
Kompaktowa klawiatura zawiera klawiaturę numeryczną i 12 skrótów FN, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne klawisze. Smukła mysz jest przenośna i można ją łatwo przechowywać w torbie na laptopa lub w kieszeni, aby uzyskać produktywność w podróży. Mniejsza powierzchnia zestawu combo oznacza, że możesz pracować na najmniejszej powierzchni biurka i wygodnie trzymać mysz w zasięgu ręki.
CICHA PRACA
Cicha klawiatura i przetestowana laboratoryjnie mysz o 90% redukcji szumów oznacza wyjątkowo cichą pracę dla Ciebie i osób wokół Ciebie.
ŁATWE, NIEZAWODNE, BEZPRZEWODOWE
Prosty odbiornik USB typu plug-and-play zapewnia silne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz z 10-metrowym zasięgiem. Oznacza to, że będziesz mieć czyste, wolne od kabli biurko i swobodę ustawiania urządzeń tak, jak chcesz - tam, gdzie chcesz.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Biały |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA • Baterie/akumulatory AAA |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | 26.5 x 59 x 107 mm • 373.5 x 143.9 x 21.3 mm |
| Waga | 100 g • 558 g |
| Separator | Klawiatura • Mysz |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 |
| Zasięg | 10 m |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełna nazwa | Logitech Klawiatura i mysz MK470 Wireless Offwhite 920-009205 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










