Logitech Klawiatura z myszką MK295 Silent Wireless Combo Graphite 920-00980
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
MNIEJ HAŁASU, WIĘCEJ SKUPIENIA
Skup się na pracy i wyeliminuj czynniki rozpraszające uwagę. Poznaj Logitech MK295 Silent Wireless Combo z technologią SilentTouch ekskluzywna technologia Logitech, która eliminuje ponad 90% hałasu wydawanego przez klawiaturę i mysz. To takie samo uczucie klikania i pisania w najlepiej sprzedającym się zestawie na świecie, bez zakłócających dźwięków klikania i pisania.
PRACUJ BEZ ZAKŁÓCEŃ
Nasza innowacyjna technologia SilentTouch usuwa ponad 90 uciążliwych dźwięków dla Ciebie i osób w Twoim otoczeniu, zachowując przy tym znane uczucie pisania i klikania w najlepiej sprzedającym się na świecie zestawie.
PEŁNOWYMIAROWA WYGODA
Pełnowymiarowa klawiatura zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w eleganckim i wydajnym wykonaniu. 8 wygodnych skrótów i pełna klawiatura numeryczna ułatwiają wprowadzanie danych i nawigację.
WYGODNA I KOMPAKTOWA MYSZ
Konturowany i przenośny kształt. Gładkie, precyzyjne klikanie i wskazywanie na większości powierzchni. Nie wspominając o imponującej ciszy, którą umożliwiła technologia SilentTouch.
BEZPROBLEMOWA KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
Zapomnij o opóźnieniach dzięki silnemu, niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz o zasięgu 10 m. Uwolnij swoje biurko z odbiornikiem USB tak malutkim, że można go postawić na komputerze.
BATERIA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI.
36-miesięczna żywotność baterii klawiatury i 18-miesięczna myszy wraz z wyłącznikiem oznacza, że możesz pracować przez wiele miesięcy bez konieczności wymiany baterii.
TRWAŁY I RZETELNY
Odporność na wodę trwałe klawisze i solidne nóżki z regulacją wysokości dodają dodatkowej warstwy użyteczności i komfortu.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz • USB |
| Kolor | Czarny • Grafitowy |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA • Baterie/akumulatory AAA |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 18 mm Szerokość: 441 mm Głębokość: 149 mm • Wysokość: 39 mm Szerokość: 60 mm Głębokość: 99 mm |
| Waga | 498 g • 75.2 g |
| Separator | Klawiatura • Mysz |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Profil | Uniwersalny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 |
| Zasięg | 10 m |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełna nazwa | Logitech Klawiatura z myszką MK295 Silent Wireless Combo Graphite 920-00980 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










