Logitech Mysz B110 Silent Czarna 910-005508
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc osób w pobliżu. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwości cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.
Specyfikacja techniczna
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Liczba rolek | 1 |
| Interfejs | USB |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | Mysz z kablem Dokumentacja |
| Wymiary | 112,96 × 61,7 × 38,4 mm |
| Waga | 85 g |
| Pełna nazwa | Logitech Mysz B110 Silent Czarna 910-005508 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










