Microsoft Klawiatura Ergonomic Keyboard USB LXM-00013
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Pracuj wygodnie przez cały dzień. Elegancka klawiatura Microsoft Ergonomic Keyboard o udoskonalonej, dzielonej konstrukcji, z wygodniejszą, miękką podpórką pod dłoń i dedykowanymi klawiszami skrótów, ogranicza zmęczenie podczas pisania.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary | 487.7 x 262.4 x 60.7 mm |
| Waga | 1020 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pełna nazwa | Microsoft Klawiatura Ergonomic Keyboard USB LXM-00013 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










