Optoma Projektor UHZ58LV Laser UHD
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
UHZ58LV
Jasny projektor 4K UHD z podwójnym laserem do kina domowego
Zachwyć się jakością wielkiego ekranu z nowoczesnym projektorem 4K UHZ58LV - wyposażonym w technologie HDR10+ i PureEngine Ultra dla wyjątkowej ostrości, kolorów i realizmu obrazu.
HDR10+ zapewnia oszałamiającą jakość - zwiększoną dynamikę, precyzję kolorów i głębię, ożywiając filmy i seriale w jakości kinowej.
Podwójna technologia laserowa gwarantuje doskonałą odwzorowanie kolorów (95% DCI-P3), wyższą rozdzielczość i trwałość do 30 000 godzin - dla długowiecznego, kinowego doświadczenia bez kompromisów.
PureEngine Ultra to płynny ruch, kalibrowane kolory i niesamowite detale - zarówno w dynamicznych scenach akcji, jak i pełnych napięcia ujęciach filmowych. Filmmaker Mode pozwala oglądać filmy zgodnie z wizją reżysera, a tryby ISF automatycznie dostosowują obraz do warunków dziennych i nocnych.
3000 lumenów jasności gwarantuje żywe kolory w każdym pomieszczeniu, a funkcje instalacyjne - lens shift, projekcja 360°, korekcja trapezu i narożników - umożliwiają łatwy montaż w dowolnym miejscu.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,40:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 320 '' |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Maksymalna odległość ekranu | 10 m |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Minimalna przekątna obrazu | 20 '' |
| Zoom | Manualny, 1,6x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,24:1 |
| Kontrast Dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x USB 2.0, 1 x 12V Trigger, 1 x SPDIF out, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI, 1 x USB 2.0 Serwisowe |
| Wymiary | 108 x 274 x 219 mm |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenie antykradzieżowe Blokada Kensington Ochrona hasłem |
| Pobór mocy | 239 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | E3P7NF1E111 |
| EAN | 5055387669253 |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 3000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Ogniskowa: 20,91 ~ 32,62 mm Przesuw obiektywu: pionowo -103 ~ 118% Wbudowany offset: 118% Lens shift |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pełna nazwa | Optoma Projektor UHZ58LV Laser UHD |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










