Optoma Projektor UHZ66 Laser UHD 4000
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
UHZ66 Laser
Ekologiczny, kompaktowy projektor laserowy 4K UHD o wysokiej jasności.
Model UHZ66 to jeden z najbardziej kompaktowych projektorów laserowych DuraCore 4K UHD firmy Optoma. Zaprojektowany z myślą o bezobsługowej pracy ciągłej, ten projektor o jasności 4000 lumenów zapewnia wysoką wydajność obrazu oraz elastyczną instalację dzięki szerokim opcjom łączności, a wszystko to w eleganckiej, kompaktowej obudowie, do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.
Aby wesprzeć zaangażowanie Optoma w zrównoważony rozwój, UHZ66 zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma. Energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30 000 godzin bez potrzeby stosowania dodatkowych lamp, wymaga minimalnej konserwacji i nie zawiera rtęci, co dodatkowo obniża ślad węglowy.
Dodatkową korzyścią jest to, że UHZ66 posiada zewnętrzny zasilacz oferujący większą niezawodność, przenośność i efektywność energetyczną.
Zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska, przyjazna dla środowiska konstrukcja jest wykonana w 50% z tworzyw sztucznych PCR (Post-Consumer Recycled), a opakowanie zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu. Ponadto kompaktowy rozmiar produktu i opakowania projektora Optoma UHZ66 pozwala na załadunek 2 razy więcej produktów przewożonych w pojemniku, co przekłada się na bardziej wydajną logistykę i przyczynia się do dalszej redukcji emisji dwutlenku węgla.
UHZ66 oferuje doskonały kontrast, dokładne, realistyczne odwzorowanie kolorów dla miłośników filmów i zapewnia jasne 4000 lumenów, dzięki czemu fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo przy włączonym świetle. Niski input lag 4,4 ms (1080p 240 Hz) to idealne rozwiązanie zapewniające przewagę w grach.
Specyfikacja techniczna
| Współczynnik projekcji (min) | 1,40:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 303 '' |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 9.4 m |
| Minimalna odległość ekranu | 1.3 m |
| Kompatybilność ze standardami wideo | Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: tak (DLP 3D; PC frame sequential 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D) 3D: Full 3 |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | UHD FHD UXGA SXGA WXGA HD XGA SVGA VGA Mac |
| Minimalna przekątna obrazu | 26 '' |
| Zoom | Manualny, 1,6x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,24:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 114 x 274 x 216 mm |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Waga | 3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania prądem zmiennym Pilot zdalnego sterowania z baterią CR2025 Podstawowa instrukcja obsługi |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenie antykradzieżowe Blokada Kensington Ochrona hasłem IP6X |
| Pobór mocy | 185 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | E9PD7LD01EZ2 |
| EAN | 5055387667716 |
| Technologia wyświetlania | Laser, DLP |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 500 000:1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Ogniskowa: 20,91 ~ 32,62 mm Wbudowany offset: 116 % |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Pełna nazwa | Optoma Projektor UHZ66 Laser UHD 4000 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










