POLY Słuchawki Blackwire 3310 Mono USB-C/A MS-Teams 8X216AA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Styl, wygoda i jakość dźwięku
Zbudowany z myślą o stylu i eleganckim wyglądzie, który koncentruje się na komforcie i niezawodności. Jakość dźwięku Poly Signature, dzięki której wiesz, że będziesz brzmiał świetnie. Oraz intuicyjne i proste funkcje, dzięki którym każdy użytkownik może łatwo i łatwo połączyć się z preferowanym urządzeniem.
Połącz się szybko i łatwo
Seria Blackwire 3300 jest w pełni wyposażona w urządzenia USB typu plug-n-play, dzięki czemu użytkownicy mogą odbierać połączenia w biurze lub w podróży. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. To bezproblemowy zestaw słuchawkowy, którego szukałeś.
Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i brzmij niesamowicie
Zwiększ pewność siebie podczas rozmów dzięki profesjonalnej jakości dźwiękowi i dopasowanemu do indywidualnych potrzeb zestawowi słuchawkowemu, który można szybko i łatwo połączyć z urządzeniami i który jest gotowy do zabrania ze sobą, gdziekolwiek się udasz.
Certyfikowany dla Microsoft Teams
Pełna certyfikacja Microsoft Teams przenosi doświadczenie Microsoft Teams na wyższy poziom dzięki przyciskowi umożliwiającemu natychmiastowy dostęp do aplikacji i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa |
| Czułość | 116 dB |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC), Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 103 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Kabel USB Type-C Podręcznik użytkownika Adapter USB Type-C na USB Type-A |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 8X216AA |
| EAN | 0197498429014 |
| Złącza | 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.0 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 218 cm |
| Kolor | Pomarańczowy, Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki Blackwire 3310 Mono USB-C/A MS-Teams 8X216AA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










