POLY Słuchawki EncorePro 720 Binaural HD 8R707AA#ABB
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Słuchawki Poly EncorePro 720
- Ciesz się bogatszymi i wyraźniejszymi rozmowami, dzięki naszemu szerokopasmowemu mikrofonowi z funkcją redukcji szumów. Pożegnaj zmęczenie powodowane słuchaniem ten mikrofon zmniejsza obciążenie i poprawia ogólną jakość rozmów.
- Wygodnie umiejscowione ramię mikrofonu nie wchodzi w pole widzenia użytkownika, a wyjątkowy rozkładany wysięgnik umożliwia precyzyjne ustawienie i optymalną redukcję szumów.
- Ciesz się eleganckim, satynowym wykończeniem i smukłym, stylowym wzornictwem z nutą wyrafinowania. Nasze zestawy słuchawkowe są wykonane z najwyższej jakości nylonowych materiałów kompozytowych, co zapewnia niezwykle lekką konstrukcję bez utraty trwałości.
- Technologia Poly Quick Disconnect (QD) pozwala odejść od biurka za jednym kliknięciem i działa z każdym adapterem Poly QD.
- Ten zestaw słuchawkowy został stworzony na potrzeby komunikacji oraz zoptymalizowany i zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań do obsługi spotkań wirtualnych.
- SoundGuard to technologia ograniczająca głośność dźwięku, stosowana we wszystkich zestawach słuchawkowych Poly przeznaczonych do komunikacji, która chroni przed urazem akustycznym, ograniczając głośność do poziomu poniżej 118 dBA.
- Te zestawy słuchawkowe, idealne dla centrów kontaktu, w których nie brakuje zajęć, gwarantują wyraźną i pozbawioną zakłóceń komunikację, dzięki czemu obie strony mogą słyszeć się wzajemnie bez żadnych trudności. Dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i skutecznej redukcji szumów
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Waga | 78 g |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 8R707AA#ABB |
| EAN | 0197498152424 |
| Mikrofon | Tak |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 890 mm |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki EncorePro 720 Binaural HD 8R707AA#ABB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










